پرده های آماده نصب در جنس ، کیفیت و رنگ های متنوعی تولید می شوند که مناسب با هر سلیقه ای می باشند . رایج ترین انواع پرده های آماده دو نوع هستند : پرده های ساده ، پرده های چاپی .

پرده های ساده معمولا از جنس حریر ، تور ، مخمل و کتان است که محبوب ترین مدل های پرده های آماده هستند .

پرده های چاپی هم دارای تصویر هایی می باشند که به انتخاب مشتری می تواند از آلبوم عکس های شما و یا تصاویر با کیفیتی از مناظر و ... باشد .
ابعاد پرده های آماده
این پرده ها از ابعاد استانداردی پیروی می کنند . عرض پرده های ضخیم (کتان، مخمل) در اندازه 140 سانتی متر و پرده های ظریف (حریر و تور) در عرض های 150 یا 300 سانتی متر تولید می شود . ارتفاع همه پرده ها 280 سانتی متر است که پرده های آماده ی نصب مجموعه سناتکس دارای 15سانتی متر (پایین دوزی) در پایین پرده است که در صورت نیاز می توانید از آن استفاده کنید .

در مجموعه سناتکس شما امکان خرید و سفارش پرده های آماده مناسب با اندازه های دلخواه و جنس و رنگ های مورد نظرتان سفارش دهید که با بهترین دوخت و کیفیت به شما تحویل داده می شود .
سناتکس برای مشتریان خود روش های متنوعی را برای خرید محصولات در نظر گرفته است . آن دسته از مشتریانی که قصد خرید پرده آماده را برای منزل خود دارند می توانند از طریق وب سایت ، اینستاگرام و یا مراجعه به شعب سناتکس در سرتاسر کشور نسبت به خرید خود اقدام نمایند .
برای مشتریانی که قصد دارند پرده ها به سفارش خود و بر اساس ابعاد پنجره خود خریداری نمایند بخشی به عنوان پارچه پرده ای در نظر گرفته شده است که می توانند خرید را به صورت پارچه پرده ای و یا پرده سفارشی دوخته شده انجام دهند .

لازم به ذکر است کلیه مراحل انتخاب و ثبت سفارش با همراهی تیم مشاوره صورت می گیرد