بلاگ

راه های خرید و آسان پرده

همانطور که می دانید یکی از مهم ترین لزومات خرید برای دکوراسیون منزل پرده ها هستند که نمی توان نمای زیبایی که پرده ها به منزل می دهند را نادیده گرفت. با گذشت زمان سیر تولید و دوخت انواع مدل های پرده تفاوت های زیادی پیدا کرده است که از جمله ی آن پرده های آماده ی نصب و پرده های شید هستند .

پرده های آماده نصب به پرده هایی گفته می شود که در ابعاد استاندارد بسته بندی و عرضه می شوند و پرده های شید برای ابعاد پنجره به صورت اختصاصی ساخته می شوند.

 

مزایای پرده های پانچی یا آماده نصب

1 . نصب راحت و سریع

2 . صرفه جویی در هزینه و زمان

3 . امکان ترکیب کردن جنس های مختلف

4 . تنوع در رنگ و جنس

5 . سازگار با هر پنجره ای

6 . مناسب برای اتاق خواب ، پذیرایی ، هتل ، رستوران ، اتاقکها و …

7 . امکان استفاده دوباره از پرده ها هنگام جا به جایی منازل

انواع پرده آماده

پرده های آماده نصب در جنس ، کیفیت و رنگ های متنوعی تولید می شوند که مناسب با هر سلیقه ای می باشند . رایج ترین انواع پرده های آماده دو  نوع هستند : پرده های ساده ، پرده های چاپی .

پرده های ساده معمولا از جنس حریر ، تور ، مخمل و کتان است که محبوب ترین مدل های پرده های آماده هستند .

پرده های چاپی هم دارای تصویر هایی می باشند که به انتخاب مشتری می تواند از آلبوم عکس های شما و یا تصاویر با کیفیتی از مناظر و … باشد .

ابعاد پرده های آماده

این پرده ها از ابعاد استانداردی پیروی می کنند . عرض پرده های ضخیم (کتان، مخمل) در اندازه  140 سانتی متر و پرده های ظریف (حریر و تور) در عرض های 150 یا 300 سانتی متر تولید می شود . ارتفاع همه پرده ها 280 سانتی متر است که پرده های آماده ی نصب مجموعه سناتکس دارای 15سانتی متر (پایین دوزی) در پایین پرده است که در صورت نیاز می توانید از آن استفاده کنید .

در مجموعه سناتکس شما امکان خرید و سفارش پرده های آماده مناسب با اندازه های دلخواه و جنس و رنگ های مورد نظرتان سفارش دهید که با بهترین دوخت و کیفیت به شما تحویل داده می شود .

سناتکس برای مشتریان خود روش های متنوعی را برای خرید محصولات در نظر گرفته است . آن دسته از مشتریانی که قصد خرید پرده آماده را برای منزل خود دارند می توانند از طریق وب سایت ، اینستاگرام و یا مراجعه به شعب سناتکس در سرتاسر کشور نسبت به خرید خود اقدام نمایند .

برای مشتریانی که قصد دارند پرده ها به سفارش خود و بر اساس ابعاد پنجره خود خریداری نمایند بخشی به عنوان پارچه پرده ای در نظر گرفته شده است که می توانند خرید را به صورت پارچه پرده ای و یا پرده سفارشی دوخته شده انجام دهند .

لازم به ذکر است کلیه مراحل انتخاب و ثبت سفارش با همراهی تیم مشاوره صورت می گیرد .


پرده های شید

پرده های شید به طور کلی به پرده های زبرا، شید ساده، شید های بلک اوت و اسکرین شید تقسیم می شوند.

پرده های شید بر اساس ابعاد پنجره شما تولید میشوند و مزیت اصلی آنها سادگی و عماکرد ساده این پرده ها می باشد. این پرده ها در دراز مدت خسته کننده و تکراری نمی شوند.

انواع پرده های شید:

شید ساده:

نور کمی رو از خودش عبور میدهد اما مانع از دیده شدن داخل و فضای خارج از خانه می شود.

شید بلک اوت:

کاملا جلوی نفوذ نور رو میگیرد و برای اتاق خواب و سالن های مجهز به ویدئو پرزکتور مناسب می باشد.

اسکرین شید:

چشم انداز بیرون از منزل رو حفظ می کند و در عین حال تا حد قابل توجهی مانع دیده شدن داخل خانه میشود. اشعه یو وی آفتاب رو جذب می کند و عایق مناسب صوت و حرارت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 1 = 4