بلاگ

سوالات متداول در هنگام خرید پرده های آماده نصب

سوالات متداول پرده های آماده نصب

 

1 . پرده های آماده ی نصب چه مزایایی داشته  و برای چه پنجره هایی کاربرد دارد؟

پرده های آماده نصب برای هر پنجره ای و با هر ابعادی می تواند کاربرد داشته باشد .

این پرده ها در ابعاد استاندارد تولید شده و برای هر پنجره ای با یک محاسبه ساده می توان تعداد و نوع پرده را انتخاب نمود .

مزیت استفاده از پرده های آماده نصب :

1 . قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالاتر از پرده های رایج به دلیل مراحل کنترل کیفیت و تولید صنعتی محصولات از جمله مزایای این پرده ها  می باشد .

2 . امکان استفاده مجدد  برای زمانی که از یک منزل به منزل دیگری جا به جا می شویم :

در این پرده ها مقداری پارچه در پایین دوزی پرده به عنوان رزرو در نظر گرفته شده است که امکان افزایش ارتفاع پرده را محیا کند.  کافیست در ارتفاع پرده ها تغییری ایجاد کنیم تا برای هر پنجره ای قابل استفاده باشد .

3 . ماندگاری بالا :

 به دلیل این که این پرده ها عموما از پارچه های ساده تولید می شوند و مدل دوخت ساده ای دارند ، معمولا تکراری و خسته کننده نمی شوند و برای مدت طولانی می توانند مورد استفاده قرار گیرند .

2 . ابعاد پرده های آماده نصب به چه صورت است ؟ 

مجموعه سناتکس محصولات پرده آماده خود را در دو گروه پارچه های ضخیم :  کتان ، مخمل  و  پارچه های ظریف: حریر و تور عرضه می نماید .

ابعاد استاندارد پرده های ضخیم (عرض 140 سانتی متر و ارتفاع 280 سانتی متر ) بوده و ابعاد پرده های ظریف (عرض 140 یا 300 سانتی متر  و ارتفاع 280 سانتی متر ) می باشد .

البته تاکید می شود شما می توانید پرده ها را به صورت سفارشی و براساس ابعاد پنجره ی خود تحویل بگیرید اما این ابعاد  استاندارد به طور کلی می تواند هر پنجره ای را پوشش دهد .

3 . آیا امکان بازدید از محصولات سناتکس وجود دارد ؟

مجموعه سناتکس در بسیاری از شهرهای ایران نمایندگی دارد . و شما می توانید به صورت حضوری نسبت به بازدید و خرید محصولات اقدام نمایید .

برای مشتریان تهرانی امکان ارسال کالیته با پیک وجود دارد . و برای مشتریان شهرستان امکان عکاسی واضح از رنگ انتخابی و استفاده از مشاوره در انتخاب رنگ فراهم شده است .

4 . چگونه میتوانیم در بین رنگها انتخاب درستی داشته باشیم ؟

درلینک زیر سعی کرده ایم نحوه ی ترکیب و همنشینی رنگها را تا حدی آموزش دهیم .

5 . برای نصب پرده ها باید به چه صورتی اقدام کنیم ؟

این پرده ها به صورتی طراحی شده اند که هرشخصی بتواند با استفاده از یک سری ابزار ساده نسبت به نصب آنها اقدام نماید . به همین منظور ویدیوی کامل از نحوه نصب پرده ها در نظر گرفته شده است که می تواند برای نصب پرده ها کاربردی باشد .

برای اینکه از خدمات دیگران برای نصب استفاده نمایید پیشنهاد می شود از سایت دیوار و یا نزدیکترین پرده فروشی به منزل خود برای یافتن نصاب پرده اقدام نمایید .

 

6 . یراق و میل پرده ها را چطور تهیه کنیم ؟

برای تهیه میل پرده و یراق آلات مورد نیاز می توانید از طریق تماس با واحد فروش ، سفارش خود را ثبت نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 6 =